کلینیک مبل فرشاد

تعمیر مبل

کلینیک مبل فرشاد با چندین کارگاه مجهز و مدرن ضمن عرض خوش آمد گویی به شما توصیه میکند قبل از اقدام برای تعمیر مبل خود، مطالب مندرج در این صفحه را با دقت مطالعه نمایید. پاسخ بسیاری از پرسش های شما عزیزان توسط کارشناسان مجرب این مرکز رویه کوبی و تعمیر مبل فرشاد در این صفحه وجود دارد که با آگاهی از آن میتوانید یک انتخاب مناسب و کم هزینه را پیش روی خود داشته باشید! با ما همراه باشید.

رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران

چه زمانی مبل‎مان را تعمیر کنیم؟

هر وسیله ای پس از استفاده مکرر نیازمند مرمت خواهد شد و مبل نیز از این قاعده مستثنی نیست!

درصورتی که فکر میکنید یک مبل گرانقیمت و با کیفیت میتواند سالهای سال نیاز شما را مرتفع کند باید بگوییم که اشتباه میکنید. زمان همه چیز را دستخوش تغییر میکند، لوازم شما را فرسوده میکند و درنهایت شما را مجبور به تعویض یا تعمیر آن وسیله خواهد کرد.کیفیت ساخت یکی از مواردی است که میتواند زمان فرسودگی را طولانی تر کند ولی هرگز آنرا متوقف نخواهد کرد.

بهترین زمان تعمیر مبل دقیقا وقتی است که احساس میکنید مبل شما آن راحتی قبل را ندارد، زیبایی دکوراسیون خانه را تحت شعاع قرار داده و رضایت لازم از آنرا ندارید!

هر مبلی ارزش تعمیر ندارد!

اگر کلاف یا اسکلت مبل شما استحکام و ظرافت لازم را ندارد و یا تجربه شما توام با آسایش و راحتی نبوده است و یا مبل شما با دکوراسیون مدنظرتان مطابقت ندارد یا برای فضای خانه مناسب نیست، بهتر است آنرا تعمیر نکنید. مبل یکی از وسایل مهم منزل است که نقش پر رنگی در آسایش و راحتی شما و همینطور زیبایی منزل دارد. بنابراین اگر تجربه ناخوشایندی از مبل خود دارید تعمیر مبل خود را فراموش کنید

رویه کوبی و تعمیر مبل

در ادامه این یادداشت پرسش های معمول و متداول در رابطه با تعمیر مبل و رویه کوبی وجود دارد که ممکن است برخی از آنها سوال شما نیز باشد. صرف زمان و همراه شدن با کارشناسان کلینیک مبل فرشاد تجربه چندین سال فعالیت در زمینه رویه کوبی و تعمیر مبل را تنها در چند دقیقه در اختیار شما قرار خواهد داد. با ما همراه باشید.

تعمیرات مبل در تهران

رویه کوبی مبل یعنی چه؟

رویه کوبی مبل یکی از مراحل تولید و تعمیرات مبل است. در واقع آخرین مرحله ( صرف نظر از تزئینات ) از تولید و تعمیرات مبل، رویه کوبی است. قرار دادن پارچه مبل ( چرم - رویه ) بر روی ابر، اسفنج و بطور خلاصه محتوی مبل و ثابت کردن آن به وسیله منگنه کوب رویه کوبی نام دارد و به فردی که اینکار را انجام میدهد رویه کوب میگویند.

در اصطلاح رایج و به اشتباه به کارگاه های تعمیر مبل، رویه کوبی میگویند !

تفاوت رویه کوبی با تعمیر مبل چیست؟

همانطور که در بالا اشاره شده رویه کوبی تنها یکی از بخشهای تولید و تعمیر مبل است. در واقع تعمیر مبل مجموعه ای از فعالیتهایی است که یک مبل فرسوده و غیر قابل استفاده را بازسازی و نوسازی میکند. تعمیر مبل یک رنگ کاری ساده یا حتی لکه گیری تا بازسازی کامل مبل را شامل میشود.

نمونه کارهای تعمیر مبل

خدمات تعمیر مبل کدام است؟

برای مشاهده لیست خدمات تعمیرات مبل کافیست به بخش خدمات مراجعه نمایید. مجموعه از سرویس های منحصر به فرد کلینیک مبل فرشاد همراه با حمل و نقل رایگان بطور کامل در این بخش تشریح شده است که در ادامه بصورت خلاصه آنها را ذکر میکنیم.

 1. تعمیرات جزئی مبلمان
  در برخی از موارد نظیر شکستگی پایه مبل و یا افت کف صندلی نیاز به تعمیر کل مبل وجود ندارد و حتی میتوان رویه قبلی ( بخش پارچه ای مبل ) رو مجددا رویه کوبی کرد.
 2. تعمیر یا تعویض رویه مبل
  گاهی کثیف شدن یا پاره شدن پارچه یا چرم مبل نیاز به تعویض رویه مبل را ایجاب میکند. در این هنگام رویه مبل شما با دقت از کلاف مبل جدا میشود و پس از شستشو، رفو و یا تعویض رویه مبل مجددا رویه کوبی میشود. اینکار زمانی مناسب است که مبل شما دارای افت کیفیت زیادی نشده باشد.
 3. لکه گیری، رنگ کاری و طلاکاری مبل
  لکه های روی قسمتهای چوبی ظاهری ناخوشایند به مبلمان و دکوراسیون خانه شما میدهد. با هزینه ای اندک میتوانید مبل خود را لکه گیری کنید. فقط در چند ساعت. حتی میتوانید از تعمیر کار خود بخواهید که اینکار را برای شما در منزل انجام دهد.
  رنگ کاری مبل برخلاف مورد قبلی نیازمند انتقال مبلمان به یک کارگاه رنگ کاری است. علاوه بر آن رنگ کاری مستلزم جدا کردن پارچه و محتوی مبل از کلاف مبل است. زمانیکه قصد دارید مبل خود را بصورت کامل بازسازی کنید، رنگ کاری مبل یک پیشنهاد مناسب برای شماست.
  طلاکاری مبل با هر دو مورد قبلی متفاوت است. طلا کاری مبل میتواند بصورت کامل و یا جزئی انجام شود.
 4. تعمیر مبل بصورت کامل
  تعمیر مبل بصورت کامل شامل شکافتن رویه مبل، تعویض محتوی، تهیه پارچه مبلی و رویه کوبی است. در تعمیر مبل بصورت کامل کلیه کارهایی که برای تولید مبل انجام میشود، مرحله له مرحله پیاده سازی میشود. در واقع تعمیر مبل تمامی کارهای تولید مبل را شامل میشود ( بجز تولید کلاف مبل ).

متراژ پارچه مبلی مورد نیاز

یکی از پرسشهای اصلی اغلب قریب به اتفاق مشتریان کلینیک مبل فرشاد در مورد متراژ پارچه مبلی مورد نیاز است. پاسخ این پرسش بسیار طولانی است. خوشبختانه یکی از همکاران خوب ما مطلبی کامل و جامع در رابطه با متراژ پارچه مبلی همراه با تصاویر تهیه کرده است که به شما توصیه میکنیم این مطلب را مطالعه نمایید. برای مشاهده پاسخ خود در رابطه با متراژ پارچه مبلی مورد نیاز از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

متراژ پارچه مبلی مورد نیاز برای رویه کوبی و تعمیر مبل

هزینه تعمیر مبل چقد است؟

همانطور که یک دست مبل مدلهای گوناگون و متنوعی دارد، هزینه تعمیر مبل نیز متفاوت است. برای آگاهی از هزینه تعمیر و رویه کوبی مبل خود میتوانید تصاویر آن را از طریق واتس آپ یا تلگرام و ... برای تعمیرکار مبل خود ارسال نمایید. این کار نسبت به بازدید حضوری صرفه زمانی بیشتری دارد و شما میتوانید با ارسال تصاویر مبل خود به چندین کارگاه رویه کوبی مبل بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

آیا میتوان چرم مبل را با پارچه تعویض کرد؟

بله، کاملا امکانپذیر است. اگرچه توصیه خاصی در این زمینه وجود ندارد اما در صورتیکه از مبل خود با رویه چرمی رضایت دارید بهتر است از چرم استفاده کنید در غیر اینصورت میتوانید با انواع پارچه های موجود در بازار آنرا جایگزین کنید.

هزینه حمل و نقل مبلمان چقدر است؟

هزینه باربری حمل و نقل مبلمان در گذشته بر عهده مشتری بوده است و یا دستکم نیمی از آنرا مشتریان تقبل میکردند. در حال حاضر و با توجه به بازاریابی مبتنی بر مشتری مداری، کارگاه های مدرن و معتبر مانند کلینیک مبل فرشاد هزینه حمل و نقل و باربری را تقبل میکنند. بنابراین مهم نیست که شما از چه منطقه ای از تهران نیاز به خدمات تعمیر مبل دارید، تنها کافیست با شماره تلفن کلینیک مبل فرشاد تماس حاصل نمایید.

بورس پارچه مبلی کجاست؟

تهیه پارچه مبلی یکی از مسائلی است که در هنگام تعمیر مبل باید بدان توجه کنید. در گذشته شما با مراجعه به محل بورس هر کالایی، آنرا تهیه میکردید. امروز با فراگیر شدن اینترنت و فروشگاه های اینترنتی به راحتی میتوانید پارچه مورد نیاز خود را خریداری کنید. اما یک پیشنهاد بهتر هم وجود دارد. از کارگاه تعمیر مبل خود در رابطه با انتخاب و خریداری پارچه مورد نظر مشورت بخواهید. حتی برخی از مراکز تعمیرات مبل پارچه های بسیار مناسبی با قیمت کمتر از بازار و با کیفیت بسیار مناسب به شما عرضه خواهند کرد.

کلینیک تعمیر مبل فرشاد

کلینیک مبل فرشاد یکی از کارگاه های مجهز رویه کوبی و تعمیر مبل تهران است که کلیه مناطق 22 گانه تهران را تحت پوشش خود دارد. این مرکز با بهره گیری از متخصصین مجرب و توانمند تمام نیازهای تعمیراتی شما را در کوتاهترین زمان ممکن و با قیمت بسیار مناسب برآورده خواهد ساخت. تعمیر انواع مبلمان استیل، مبل راحتی، مبل تختخواب شو، مبل مبلیران، رنگ کاری و طلا کاری، رویه کوبی و تعمیر مبل ایرانی و خارجی بخشی از قعالیتهای این کارگاه است. باربری و مشاوره رایگان نیز یکی از خدمات منحصر به فرد کلینیک مبل فرشاد است.

مشتری گرامی و بازدیدککندگان محترم : با یک تماس و ارسال تصاویر مبل خود میتوانید از خدمات مشاوره ای این مرکز استفاده نمایید و از هزینه تعمیر مبل خودآگاه شوید!

بهترین تعمیر مبل تهران - نمونه کار

رویه کوبی و تعمیر مبل استیل

کلینیک مبل فرشاد با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و مهارت، دقت و تجربه ی تعمیرکاران خود مبلمان فرسوده و خراب شما را با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه به مبلمانی نو تبدیل خواهد کرد.

رویه کوبی و تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی ایرانی و خارجی با مواد اولیهبسیار مرغوب و 24 ماه ضمانت . قیمت ارزان، کیفیت برتر، حمل و نقل رایگان. مبل راحتی فرسوده خود را به دست توانای استادکاران مجرب کلینیک مبل فرشاد بسپارید و یک مبل زیبا و نو تحویل بگیرید.

رویه کوبی و تعمیر مبل چرم

برخی اوقات آسیب وارده به مبل چرم تنها یک شکاف کوچک است. بهتر است قبل از آن که این شکاف گسترده تر شود برای تعمیر آن اقدام نمایید و با هزینه ای اندک از بروز آسیب جدی به چرم مبل خود جلوگیری نمایید. به هر ترتیب اگر قصد تعمیر مبل چرمی خود را دارید، کلینیک مبل فرشاد یک انتخاب مناسب با قیمتی مناسب برای شماست. با ما تماس بگیرید.

طلا کاری مبل

طلاکاری مبل نیازمند مهارت بسیار بالایی میباشد. قرار دادن ورقهای نازک طلایی به گونه ای که جلوه ای درخشان و جلایی زیبا داشته باشد یکی از سخت ترین مهارتهای تعمیرات مبل است. اگر قصد دارید مبل خود را با روکش طلایی تزئین کنید با بهترین و حرفه ای ترین های این کار همکاری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش طلا کاری مبل مراجعه نمایید.

رنگ کاری مبل

یک رنگ کاری خوب و حرفه ای، برای چندین سال بر مبلمان شما ماندگار است و باعث افزایش طول عمر بیشتر چوب مبلمان میشود. رنگ مناسب با کیفیت جلوه ای بسیار زیبا به خانه و دکوراسیون منزل شما خواهد داد. رنگ کاری مبل خود را جدی بگیرید و فقط از افراد متخصص و مجرب کمک بخواهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای کلینیک مبل فرشاد تماس حاصل نمایید و یا از طریق بخش رنگ کاری مبل اقدام نمایید.

تعمیر مبل تختخواب‎شو

مبل تختخواب شو یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین انواع مبل راحتی بشمار میرود. مبل تختخواب شو برای منازل و اتاق های کوچک بسیار مناسب میباشد و در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است. یکی از مشکلات مبلمان تختخواب شو، کمبود یک مرکز تخصصی و حرفه ای برای تعمیر آن میباشد و خوب است بدانید که شما واقعا خوش شانس هستید. کلینیک رویه کوبی و تعمیر مبل فرشاد دقیقا همانی است که بدنبال آن هستید!؟

تعمیر مبل مبلیران

برخی از تولید کنندگان مبلمان، طرح های قدیمی و حتی جدیدی را با برند مبلیران به بازار عرضه میکنند، این تولیدات از نظر طراحی تا حدود زیادی مشابه است اما کیفیت آن با برند اصلی که مدتهاست فعالیت چندانی ندارد متفاوت میباشد. کلینیک تعمیرات مبل فرشاد انواع مبل های تولید شده با عناوین مختلف مبلیران را، با کیفیتی برتر تعمیر و بهتر از روز اول، به شما مشتریان عزیز تحویل خواهد داد.

بهترین و مجهزترین مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیر مبل در تهران با قیمت مناسب و ارزان و حمل و نقل رایگان - کافیست با ما تماس بگیرید.

لیست همکاران و مراکز تعمیر مبل تهران

اگر قصد تعمیر و رویه کوبی مبل خود را دارید در زیر لیست از بهترین های این حرفه از دیدگاه کلینیک مبل فرشاد ارائه شده است.

با آرزوی بهترین ها برای شما مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی