کلینیک مبل فرشاد

تعمیر مبلمان استیل

از آن جا که طراحی و ساختار مبل استیل ظریف و حساس تر از مبل راحتی است، آسیب پذیر تر میباشد. گر چه استفاده مداوم باعث فرسودگی آن میشود اما استفاده نامناسب (نشستن بر روی دسته مبل و ... ) میتواند آسیب های جدی تری به آن وارد کند. با این حال در اغلب موارد میتوان آن را برطرف نمود و با تعمیر و رویه کوبی، آنها را به مبلمانی همانند روز اول خود تبدیل کرد.

کلینیک مبل فرشاد با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و مهارت، دقت و تجربه ی تعمیرکاران خود مبلمان فرسوده و خراب شما را با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه به مبلمانی نو تبدیل خواهد کرد.

خدمات تعمیر مبل استیل

پرسش های متداول

هزینه تعمیر و رویه کوبی مبل استیل چقدر میشود؟

هزینه تعمیر مبل استیل با توجه به اندازه، مدل، تعداد مبل (ست 7 با 8 نفره - سرویس ناهارخوری) و شدت آسیب دیدگی آن متفاوت خواهد بود؛ چرا که میزان فوم، اسفنج و پارچه مبلی مورد نیاز آنها متفاوت است. گاهی با یک رویه کوبی، تعمیر مبل کامل میشود و گاهی هم مبلمان استیل شما، نیاز به مرمت و بازسازی و تعمیرات بیشتری دارد. علاوه بر آن، نوع و جنس پارچه ای را که برای مبل انتخاب میکنید و رنگ کاری و طلاکاری مبلمان نیز در هزینه آن تاثیرگذار است.

بنابراین پاسخ به این پرسش تنها در صورت مشاهده حضوری یا تصاویر مبلمان شما، امکان پذیر است. شما میتوانید با ارسال تصاویر مبلمان خود از طریق پیامرسان های معرفی شده در بخش تماس با ما در وب سایت کلینیک مبل فرشاد، از هزینه تعمیر و رویه کوبی مبل استیل خود مطلع شوید.

مدت زمان تعمیر مبل استیل چقدر است؟

پاسخ به این پرسش نیز با توجه به عوامل ذکر شده متفاوت است. اما به طور معمول، بدون در نظر گرفتن سرویس ناهارخوری، مدت زمان تعمیر مبلمان استیل یک الی دو هفته به طول میانجامد.

کلینیک مبل فرشاد متخصص در تعمیر، بازسازی و مرمت مبلمان، آماده ارائه مشاوره و خدمات تعمیر و رویه کوبی مبل استیل به شما عزیزان میباشد. کافیست به اعتماد کنید تا مبلمان خود را با کیفیتی بهتر از روز اول تحویل بگیرید.