کلینیک مبل فرشاد

کاور یا پیراهن مبلمان

مبلمان منزل، به دلیل شیطنت و بازی بچه ها، غبار و دوده هوا و استفاده دائمی از آن، خیلی زود چرک و کثیف میشود. تمیز کردن و شست و شوی مداوم پارچه مبلی علاوه بر آن که خسته کننده میباشد، باعث فرسودگی مبلمان نیز میشود.

بهترین راه حل برای تمیز و سالم نگه داشتن پارچه مبلی، استفاده از کاور مبل میباشد.

شاید این طور به نظر برسد که استفاده از کاور مبل، ظاهری شلخته و نامرتب به دکوراسیون منزلتان بدهد، اما این گونه نیست. امروزه کاور مبلمان در انواع، طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارند؛ که علاوه بر جلوگیری از چرک شدن و لکه شدن مبل شما، قابل شست و شو هستند و ظاهر زیبای منزل شما را حفظ میکند.

انواع کاو یا پیراهن مبل

کاور ژله ای (شیشه ای)

این نوع کاور مبل از جنس ورقه های پلیمری میباشند که بعد از اندازه گیری و الگوبرداری مبلمان شما، برش داده شده و سپس نوار دوزی میشوند. این نوع کاور اغلب برای مبل استیل مناسب است.

کاور پارچه ای و چرمی

کاور های پارچه ای اغلب از جنس نخ، کتان و پلی استر است و در رنگ ها و طرح های مختلفی دوخته میشود. این نوع کاور برای مبلمان راحتی که نیازی به پوشاندن همه قسمتهای مبل نیست، بسیار مناسب میباشد. کاور پارچه برای مبلمان استیل معمولا به صورت پیراهن دوخته میشود و همه مبل را در بر میگیرد.

برای کسانی که طرفدار چرم هستند، نیز؛ کاور چرمی مبل(اغلب چرم مصنوعی) در طرح ها و رنگ های مختلفی دوخته میشود.

کاور مخصوص حیوانات

اگر در منزل حیوان خانگی (سگ، گربه، کاسکو و... ) دارید، بهتر است برای جلوگیری از نخکش شدن، پارگی و رد پنچه آنها، از این نوع کاور استفاده نمایید.

کلینیک مبل فرشاد مطابق با سلیقه و انتخاب شما، کاور و پیراهن مبلی مناسب با قیمتی ارزان برای مبلمان شما تهیه خواد کرد.