کلینیک مبل فرشاد

رویه کوبی و تعمیر مبل چرم

گاهی با ترمیمی جزئی (مثل رفو کردن) میتوان شکاف و پارگی ایجاد شده روی چرم را برطرف نمود، گرچه همانند روز اولش نخواهد شد، اما بهترین راه حل برای تعمیر یک شکاف کوچک است.

اما اگر چرم مبل شما ترک برداشته و یا پوسته پوسته شده باشد، بایستی کاملا رویه کوبی شود. مشکل آنجاست که اگر یک یا دو مبل شما این نیاز به رویه کوبی داشته باشد و چرم مشابه و همرنگ آن پیدا نشود، ست مبلمان چرمی شما دو رنگ خواهد شد و بایستی همه مبلمان خود را رویه کوبی نمایید. اما پیشنهاد میکنیم فقط مبل هایی را که نیاز به رویه کوبی دارند، تعمیر کنید. شما میتوانید رنگ چرم آنها را به گونه ای انتخاب کنید که در تناظر باقی مبلمانتان باشد. امروزه در طراحی و دکوراسیون منزل، ست مبلمان چند رنگ، کاربرد بسیاری دارد.

خوب است بدانید؛ که هنگام تعویض رویه ی بسیاری از مبلمان چرمی، میتوانید به جای چرم مبل، پارچه مبلی را جایگزین آن کنید.

مانند سایر مبلمان، لق شدن پایه ها، فرورفتگی نشیمنگاه و پشتی مبل، خراب شدن فنربندی و صدای جیر جیر کلاف مبل چرم نیز به راحتی قابل تعمیر است.

بنابراین اگر از راحتی و کیفیت مبلمان چرم خود رضایت دارید؛ میتوانید با هزینه ای ارزان تر از خرید مبلمان جدید، آن ها را ترمیم و تعمیر نمایید.

هزینه تعمیر مبلمان چرمی

هزینه تعمیرات مبل چرم با توجه به نوع (راحتی یا استیل) و مدل آن، متفاوت خواهد بود. شما میتوانید از طریق پیامرسان های معرفی شده، با ارسال تصاویر مبلمان خود برای متخصصین کلینیک مبل فرشاد، از هزینه تعمیر و رویه کوبی آن مطلع شوید.

علاوه بر آن؛ در صورت تمایل، میتوانید تهیه چرم و پارچه مبل را به عهده ما بگذارید. کلینیک مبل فرشاد گزینه مورد نظرتان را با نرخی پایین تر از بازار برای شما تهیه خواهد کرد.

کلینیک مبل فرشاد با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه، و بکارگیری مهارت و تجربه کارکنان خود، رویه کوبی و تعمیر مبل شما را به صورت تضمینی و با کیفیت بالا انجام خواهد داد. تعمیر مبل چرمی خود را به بهترین کارگاه تعمیر مبل تهران بسپارید.