کلینیک مبل فرشاد

تعمیر مبل تختخواب شو

امروزه مبل تختخواب شو یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین انواع مبل راحتی بشمار میرود. مبل تخت شو برای منازل و اتاق های کوچک بسیار مناسب میباشد و در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است. یکی از مشکلات مبلمان تختخواب شو، کمبود یک مرکز تخصصی و حرفه ای برای تعمیر این نوع مبل میباشد.

کلینیک مبل فرشاد با چندین سال فعالیت در زمینه رویه کوبی و تعمیر مبل تختخواب شو، تجربه و مهارت فراوانی در تعمیر این نوع مبل کسب کرده است و گزینه مناسبی برای تعمیر مبل تختخواب شو شما عزیزان خواهد بود.

رویه کوبی و تعمیر مبل تخت شو

فوم و اسفنج اکسید شده، فرسودگی پارچه مبلی و خراب شدن لولا های مبل تختخواب شو از جمله عواملی است که این نوع مبل را نیازمند تعمیر و رویه کوبی میکند.

تعمیر مبل تخت شو استقبال

استقبال - ISTIKBAL - یک برند مطرح از کشور ترکیه در زمینه تولید و طراحی مبلمان و بخصوص مبلمان تختخواب شو است که بخشی از بازار ایران را بخود اختصاص داده است و این برند طرفداران زیادی در ایران دارد. اگر قصد تعمیر مبل تختخواب‎شو استقبال را دارید، کلینیک مبل فرشاد با افتخار آماده همکاری با شما عزیزان است. تعمیر مبل استقبال، مشاوره و راهنمایی رایگان فقط با یک تماس !

رویه کوبی و تعمیرات مبل تختخوابشو یاتاش

یاتاش یکی دیگر از برندهای ترک است که مورد استقبال مصرف کنندگان ایرانی قرار گرفته است. کافیست به این عبارت توجه کنید :" یاتاش؛ در سایه ی کیفیت، نوآوری، درک و مفهوم طراحی کاربردی محصولات خود، همه ساله در حال گسترش در سطح جهان می باشد"

طراحی مبل یاتاش با ظرافت و دقت خاصی توسط طراحان انجام میشود و دقیقا به همین دلیل برای تعمیر محصولات این برند، بخصوص تعمیر مبل تختخوابشو نیاز به یک استاد کار حرفه ای و متخصص محسوس است.

تعمیر محصولات مبلیران

مبلیران یک برند شناخته شده در زمینه تولید مبلمان در ایران است که بنظر میرسد مدت زمان زیادی است که فعالیت چندانی ندارد و محصولات تولید شده توسط مبلیران در حال حاضر فرسوده و نایزمند مرمت و بازسازی هستند. جهت تعمیر مبل تخت شو مبلیران میتوانید به متخصصین کلینیک مبل فرشاد اعتماد کنید !

کلینیک مبل فرشاد با استفاده از بهترین مواد اولیه، به صورت کاملا حرفه ای، آماده تعمیر اسکلت چوبی، فلزی ، لولاها ، رویه کوبی و دوخت و دوز با کیفیت بالا و قیمت مناسب مبل تختخواب شو شما عزیزان ( انواع برندهای ایرانی، ترک، اروپایی و ... ) میباشد.